Управління охорони здоров'я Рубіжанської міської ради

Каталог статей

В місті Рубіжне проведена Акція «Гілочка сердець»


З нагоди відзначення 29 вересня Всесвітнього дня серця за ініціативою Всесвітньої федерації серця в місті Рубіжне проведена Акція «Гілочка сердець».

З самого ранку в приміщені Центральної міської аптеки № 47 по вулиці Володимирській 51 мешканці міста мали можливість виміряти свій артеріальний тиск та отримати кваліфіковану консультацію лікаря загальної практики.

Особлива увага медичними працівниками приділялась питанням профілактики серцево-судинних захворювань через зміни у способі життя: раціональне харчування, повна відмова від куріння, достатня фізична активність тощо. Відвідувачі Акції дізнавались про ранні ознаки інсульту мозку та інфаркту міокарда, перші дії у цих критичних станах до прибуття «швидкої допомоги». Роздані друковані інформаційні матеріали дали змогу закріпити отриманні знання та ще більше дізнатися про фактори ризику та методи запобігання виникнення серцево-судинних хвороб.

Задоволені люди виходили з аптеки переконані в тому, що на винекнення і перебіг хвороби можна і потрібно активно впливати. Тільки від особистого ставлення до власного здоров’я залежить успіх у запобіганні, лікуванні та профілактиці серцево-судинних захворювань та їх ускладнень!

Бережіть своє серце!!!

Алла Родіонова, заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення
КУ ОЗ "Центр ПМСД" Рубіжанської 
міської ради