Управління охорони здоров'я Рубіжанської міської ради

Новини, статті


09.10.2019 14:50
ПАЛІАТИВНА ТА ХОСПІСНА ДОПОМОГА
Щорічно в другу суботу жовтня світова спільнота відзначає Всесвітній день паліативної та хоспісної допомоги.
Цього року Всесвітній день паліативної та хоспісної допомоги буде відзначатися 12 жовтня.
Паліативна допомога - це комплексний підхід, метою якого є забезпечення якості життя пацієнта з невиліковними захворюваннями та членів його сім'ї шляхом попередження і полегшення страждань. Завдяки ранньому виявленню і правильній оцінці проблем, які виникають, а також проведення адекватних лікувальних заходів при больовому синдромі та інших розладах життєдіяльності, надання психосоціальної і моральної підтримки.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________

03.10.2019 15:30
Увага, отруєння грибами!
В Україні склалася напружена ситуація, пов'язана з масовими отруєннями грибами. У Луганській області також щодня відбуваються отруєння грибами, в тому числі і зі смертельним результатом.
Основною причиною отруєння грибами є вживання блідої поганки, яка дуже схожа на їстівні гриби.

Якщо Ви хочете зберегти здоров'я і життя центр здоров'я настійно рекомендує повністю відмовитися від збору і вживання будь-яких видів грибів, але якщо Ви вирішили ризикнути своїм життям і життям близьких Вам людей пропонуємо строго дотримуватися наступних правил збору і вживання грибів.

1. Збирайте або купуйте тільки ті гриби, про які точно відомо, що вони їстівні.
2. Ніколи не збирайте і не вживайте гриби в підставі яких є потовщення (бульбочки) оточена бахромою.
3. Збирайте гриби, тільки з неушкодженої ніжкою.
4. При зборі печериць звертайте увагу на колір нижньої поверхні гриба. Ніколи не збирайте і не вживайте «печериці» у яких платівка білого кольору.
5. Ніколи не збирайте і не вживайте перезрілі, червиві, пошкоджені гриби.
6. Не збирайте ті гриби вздовж доріг, біля промислових підприємств, териконів - вони можуть містити солі важких металів, хімічні сполуки, мазуту та ін.
7. Купуйте гриби тільки у магазинах і на організованих ринках при наявності у продавця сертифіката якості та дозволу на продажу.
8. Принесені додому гриби в той же день ретельно переберіть і ретельно їх переглянете (особливо ті гриби, які збирали діти), сумнівні, перезрілі і пошкоджені гриби викинете. Нижню частину ніжки зріжте і викиньте. Гриби необхідно ретельно вичистити і вимити.
9. При обробці все гриби необхідно попередньо проварити 7-10 хвилин, в підсоленій воді, а потім їх можна смажити.
10. Категорично не рекомендуємо давати гриби дітям в будь-якому вигляді. При перших ознаках отруєння грибами: нудота, блювота, пронос, запаморочення, втрата свідомості хворого потрібно укласти в ліжко, дати випити 4 - 5 склянок рожевого розчину марганцю, викликати блювоту, дати проносне і негайно викликати лікаря.
Ще раз попереджаємо, будьте дуже обережні при вживанні грибів в їжу. Краще їх зовсім не вживати.

_________________________________________________________________________________________________________________________

01.10.2019 14:00

ІНФОРМАЦІЯ
про рішення конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної  посади директора комунального некомерційного підприємства «Рубіжанська центральна міська лікарня»

        01.10.2019 р. відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття  вакантної  посади директора комунального некомерційного підприємства «Рубіжанська центральна міська лікарня», на якому заслуховувалася конкурсна  пропозиція учасника конкурсу Кравченка Е.А., проводилась співбесіда з ним та відбулося визначення переможця конкурсу на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства «Рубіжанська центральна міська лікарня».

Конкурсна комісія вирішила:
     1. За результатами оцінювання конкурсної пропозиції, наданої конкурсній комісії та співбесіди, переможцем конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Рубіжанська центральна міська лікарня» визнати Кравченка Е.А.

         2. Внести подання начальнику управління охорони здоров’я про призначення переможця конкурсу Кравченка Е.А. на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Рубіжанська центральна міська лікарня».


   01.10.2019 р.
   14.00
Дивитися відео:
Частина 1>>>
Частина 2>>>

___________________________________________________________________________________________________________________________________________


30.09.2019 11:30
ІНФОРМАЦІЯ
про рішення конкурсної комісії з проведення конкурсу
на зайняття вакантної  посади директора
комунального некомерційного підприємства
«Рубіжанська центральна міська лікарня»

      30.09.2019 р. відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття  вакантної  посади директора комунального некомерційного підприємства «Рубіжанська центральна міська лікарня», на якому розглядалися заяви  претендентів Кравченка Е.А. та Прокопенка М.Ф. і доданих до них документів та допуск претендентів  до участі в  конкурсі на зайняття вакантної посади директора КНП «Рубіжанська центральна міська лікарня».

Конкурсна комісія вирішила:

1. Допустити до участі в конкурсі:
       -  Кравченка Е.А., претендента на зайняття посади директора КНП «Рубіжанська центральна міська
       лікарня».

2. Претендент Прокопенко М.Ф. не допускається до участі у конкурсі на зайняття посади директора КНП
       «Рубіжанська центральна міська лікарня» у зв’язку з неподанням ним необхідних документів згідно п. 31
       Постанови Кабінету Міністрів  України від 27 грудня 2017 р. № 1094.

3. Провести наступне засідання  конкурсної комісії по заслуховуванню конкурсної пропозиції учасника
       конкурсу, проведення співбесіди та визначення переможця конкурсу на зайняття посади директора КНП
       «Рубіжанська центральна  міська  лікарня» 01.10.2019 р. о 10:00 в кабінеті начальника управління
       охорони  здоров’я.

       30.09.2019 р.
       11 год. 30 хв.
___________________________________________________________________________________________________________________________________________


Увага конкурс!

Управління охорони здоров’я 
Рубіжанської міської ради Луганської області
ОГОЛОШУЄ КОНКУРС
на вакантну посаду директора 
Комунального некомерційного підприємства «Рубіжанська центральна міська лікарня» Рубіжанської міської ради Луганської області за контрактом

Місцезнаходження закладу:

вул. Студентська, буд. 19, м. Рубіжне, Луганська обл., Україна, 93000

Кваліфікаційні вимоги до претендентів:  

1) громадянство України;

2) вільне володіння державною мовою;

3) повна вища освіта ІІ рівня за ступенем магістра спеціальності галузі знань «Управління та адміністрування» або  «Публічне управління та адміністрування» або «Право» або «Соціальні та поведінкові науки» або «Гуманітарні науки» або «Охорона здоров’я» та спеціалізацією «Організація і управління охороною здоров’я»;

4) стаж роботи  на керівних посадах не менше 5-ти років;

5) знання Конституції України, законів, постанов, указів, розпоряджень, рішень та інших нормативно-правових актів органів державної влади і місцевого самоврядування, які регулюють порядок діяльності закладу охорони здоров’я; профілю, спеціалізації й особливостей структури закладу охорони здоров’я; податкового та екологічного законодавства; перспектив, вітчизняних і світових тенденцій технологічного, технічного, економічного і соціального розвитку галузі і закладу охорони здоров’я; можливостей ефективного використання потужностей, наявних технологічних процесів, їх реструктуризації або заміни; кадрових ресурсів закладу охорони здоров’я; порядку розроблення і затвердження бізнес-планів, фінансових планів (у разі необхідності) та програм виробничо-господарської діяльності; ринкових методів господарювання та управління; кон’юнктури ринку; порядку укладення і виконання господарських та фінансових договорів, галузевих тарифних угод, колективних договорів та регулювання соціально-трудових відносин; вітчизняних і зарубіжних досягнень науки та технології у відповідній галузі виробництва і досвіду завоювання позицій на світових та регіональних ринках продукції; основ економіки, менеджменту, маркетингу, організації виробництва, праці та управління; етики ділового спілкування та ведення переговорів; трудового законодавства, технології інформаційного забезпечення управління, форм та методів роботи із засобами масової інформації; правил ділового етикету; сучасних засобів комунікацій та зв’язку; сучасної наукової літератури та науково-практичної періодики за фахом; методики визначення потреби в лікарських засобах, медичних виробах, обладнанні; специфіки менеджменту і маркетингу в галузі охорони здоров’я.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають такі документи:

1) копію паспорта громадянина України;

2) письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади;

3) резюме у довільній формі;

4) автобіографію;

5) копію (копії) документа (документів) про освіту, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, а також копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;

6) згоду на обробку персональних даних;

7) конкурсну пропозицію обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі;

8) довідку МВС про відсутність судимості;

9) медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ;

10) попередження стосовно встановлених Законом України “Про запобігання корупції“ вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду, за формою згідно з додатком 3 до цього Порядку;

11) заяву про відсутність у діях особи конфлікту інтересів згідно із додатком 4 до цього Порядку;

12) підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України “Про запобігання корупції“).

13) характеристика з останнього міста роботи.

Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатаному вигляді.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Термін подачі документів – 30 календарних днів з дня опублікування оголошення  на сайті.

Прийом документів здійснюється за адресою: м. Рубіжне, вул.Студентська,19

Додаткова інформація про проведення конкурсного відбору  надається за  телефоном  6-43-49,

e-mail: medrubegnoe@ukr.net.
_________________________________________________________________________________________________  

   
                                                 
                  
Медична спільнота міста Рубіжне вітає зі святом 1 вересня вчителів міського управління освіти,
а також
студентів, викладачів та співробітників Луганського державного медичного унівеситету!
________________________________________________________________________________________


ОГОЛОШЕННЯ
про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Рубіжанська центральна міська лікарня» Рубіжанської міської ради Луганської області

      Відповідно до ч. 9 ст.16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров'я» від 19.11.1992 № 2801-XII (зі змінами), Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094, враховуючи рішення Рубіжанської міської ради від 26.06.2019 №81/7 «Про створення Комунального некомерційного підприємства «Рубіжанська центральна міська лікарня» Рубіжанської міської ради Луганської області шляхом реорганізації (перетворення) Комунальної установи «Рубіжанська центральна міська лікарня» Рубіжанської міської ради Луганської області, Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради:
- оголошує про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Рубіжанська центральна міська лікарня» Рубіжанської міської ради Луганської області.

_______________________________________________________________________________________


       
21 травня 2019 року в нашому місті було проведено засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій під головуванням першого заступника міського голови Башкіра Олексія Віталійовича.
        На засіданні було розглянуто питання
щодо ускладнення епідемічної ситуації із захворюваності на кір в м. Рубіжне.
        За інформацією завідувача СП Рубіжанської міськрайонної філії ДУ «Луганський  обласний  лабораторний центр МОЗ України» Кондіна П.В. в травні 2019 р. серед населення м. Рубіжне було зареєстровано 10 випадків кору в двох родинах, в т.ч. у 9 дітей, що не щеплені проти кору через відмову батьків з релігійних причин. З 9 дітей, що захворіли на кір - 4 учні ЗОШ № 4. В осередку проведено епідеміологічне розслідування, організовано   необхідні  профілактичні заходи.
        За інформацією начальника управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради Янко Н.І. станом на 21.05.2019 в інфекційному відділенні Рубіжанської центральної міської лікарні знаходиться 8 дітей, з яких 6 – з діагнозом кір, 2 дитини з діагнозом кір під питанням, а також їх мати з діагнозом кір під питанням.
        За результатом доповіді та з урахуванням обговорення комісія вирішила визначити подію, що виникла в м. Рубіжне внаслідок захворювання на кір, як надзвичайну ситуацію природного характеру об’єктового рівня та затвердила комплекс протиепідемічних, санітарно-гігієнічних та профілактичних заходів, скерованих на попередження подальшого розповсюдження інфекції, зокрема:
        - ввести карантин у всіх навчальних класах ЗОШ № 4 м. Рубіжне з призупиненням учбового процесу, окрім випускних класів, з 22.05.2019;
        - в усіх навчальних  закладах міста провести аналіз щеплення проти кору серед дітей. При наявності не щеплених дітей або дітей, що мають лише одне щеплення, рекомендувати батькам негайно направити дітей на щеплення  проти кору;
        - проведення роз’яснювальної роботи з батьками та їх дітьми, які навчаються в ЗОШ № 4, щодо тимчасового не відвідування позашкільних заходів та місць з масовим перебуванням людей в період карантинних заходів;
        - дотримання належного санітарно – гігієнічного та протиепідемічного стану, необхідність систематичного провітрювання приміщень у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах міста;
        - при виявлені випадку захворювання на кір дотримуватися карантинних заходів згідно рішень медичної служби.


________________________________________________________________________________________

       Сьогодні, 12.04.2019 року, в пологовому відділенні Рубіжанської центральної міської лікарні відбулася церемонія урочистої реєстрації актів цивільного стану новонароджених дітей.
       Реєстрація актів цивільного стану новонароджених дітей безпосередньо в пологовому відділенні Рубіжанської центральної міської лікарні проводиться вже протягом чотирьох років, і стала доброю традицією для жителів нашого міста.
       Нинішня реєстрація актів цивільного стану новонароджених дітей ознаменувалася ще однією радісною подією – урочистим врученням щасливим батькам новонароджених дітей комплектів «Пакунок малюка», а також подарунків від товариства Червоного Хреста.
       На церемонії були присутні:
       - Заступник міністра юстиції України Ірина САДОВСЬКА
       - Начальник Головного територіального управління юстиції у Луганській області Тетяна ФІЛАТОВА
       - Начальник управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Луганській області Еліна ЖУРБА
       - Начальник відділу ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у Луганській області Катерина ГРАБАЛОВА
       - Начальник Рубіжанського міського відділу ДРАЦС Головного територіального управління юстиції у - Луганській області Олена РАДЧЕНКО
       - В.о. начальника управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради Олена ЛЕГКОКОНЕЦЬ
       - Головний лікар Рубіжанської центральної міської лікарні Едуард КРАВЧЕНКО
       - Завідуюча пологовим відділенням Рубіжанської центральної міської лікарні Світлана НЄСКОРОДЄВА

________________________________________________________________________________________

        Згідно п.4 ст.28 Бюджетного кодексу України управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради повідомляє, що 4 березня 2019 року о 8:00 в приміщенні малого залу виконавчого комітету Рубіжанської міської ради відбудеться представлення інформації про бюджет на 2019 рік за місцевими бюджетними програмами у сфері охорони здоров’я м. Рубіжне, та звіт про виконання бюджетних програм у сфері охорони здоров’я м. Рубіжне за 2018 рік.
________________________________________________________________________________________

Управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради Луганської області повідомляє,

     що 10 грудня 2018 року о 10-00 за адресою: м. Рубіжне, вул.Студентська,19 в Управлінні охорони здоров’я Рубіжанської міської ради відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на зайняття вакантної посади головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Рубіжанської міської ради Луганської області.
        До конкурсного відбору, на підставі поданих документів, що відповідають встановленим вимогам, було допущено учасника – Пижа Романа Михайловича.
     Під час засідання члени комісії заслухали конкурсну пропозицію Пижа Р.М. щодо Плану розвитку та підвищення ефективності діяльності КНП «ЦПМСД» Рубіжанської міської ради Луганської області на 2018-2020 роки та провели з ним співбесіду.
      За результатами розгляду поданої конкурсної пропозиції комісія прийняла рішення визнати Пижа Р.М. переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Рубіжанської міської ради Луганської області.
________________________________________________________________________________________

16 ноября 2018 года

        9 ноября в терапевтическом корпусе Рубежанской центральной городской больницы начал работу компьютерный томограф модели Brilliance 64 фирмы Philips. Такой аппарат – второй по счету в нашем регионе. Первый ранее был установлен в областной детской клинической больнице в Лисичанске.

Компьютерный томограф модели Brilliance 64 фирмы Philips         Прибор высокого класса Brilliance 64 – это 64-срезовый сканер, который является одной из самых совершенных КТ систем. Эта система способна расширить границы применения в области визуализации сердца, легких, травматологии и педиатрии. Комплектация 64-канального сканера Brilliance CT полностью соответствует принципу «Разумно и просто», используемому для повышения эффективности оказания медицинской помощи.
        Система обладает усовершенствованной рентгеновской трубкой MRC-800, которая улучшает плотность дискретизации, что позволяет достигнуть более высокого пространственного разрешения.
        Конструкция детектора Nano-Panel позволяет выполнять исследования с высокой скоростью и с низким уровнем облучения (это особенно важно при визуализации коронарных артерий, обследовании легких, а также визуализации перфузии головного мозга).
        Система реконструкции RapidView обеспечивает высокое временное разрешение за счет технологий управления скоростью сканирования в зависимости от частоты сердечных сокращений для нивелирования влияния движений в исследуемой области.
        С его помощью удается получать изображения с высокой скоростью и в разных проекциях, без артефактов и искажений, которые нередки при эксплуатации оборудования устарелого типа.
        Компьютерный томограф позволит повысить качество диагностики и лечения заболеваний у жителей нашего города.

________________________________________________________________________________________

09 ноября 2018 года

        В настоящее время в нашем городе, также как и во всей Луганской области с помощью Франко-Украинского благотворительного фонда «АІСМ» и его партнера «Vitamin Angels» внедряется программа «Вагітні жінки без анеміїі – здорові діти в Луганській області», благодаря которой все лечебно-профилактические учреждения на Луганщине безвозмездно получили поливитамины и витамины А для бесплатного лечения беременных и детей.
        По своему составу эти поливитамины хорошо сбалансированы, содержат фолиевую кислоту, селен и другие микроэлементы. Они необходимы, прежде всего, беременным женщинам с тяжелой экстрагенитальной патологией. Дозировка поливитаминов разработана так, что их прием не вызывает малейших рисков и полностью отсутствуют побочные эффекты.
        Что касается витаминов А, то они получены двух видов (для детей — до одного года и для детей от 1 до 5 лет). Решение об их назначении принимает только врач-педиатр. Все витамины
это гуманитарная помощь, в продаже они есть только в США, стоимостью 60 долларов за баночку (в баночке 180 капсул).
        Деятельность фонда «АІСМ» одобрена ассоциацией акушеров и гинекологов. Луганская область первая в Украине, где внедряется пилотный проект «Вагітні жінки без анеміїі – здорові діти».

________________________________________________________________________________________

05 листопада 2018 року
Увага конкурс!
Управління охорони здоров’я
Рубіжанської міської ради Луганської області
ОГОЛОШУЄ КОНКУРС
на вакантну посаду головного лікаря
Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги»
Рубіжанської міської ради Луганської області за контрактом 

Місцезнаходження закладу:

вул. Студентська, буд. 19, м. Рубіжне, Луганська обл., Україна, 93000

Кваліфікаційні вимоги до претендентів:  

1) громадянство України;

2) вільне володіння державною мовою;

3) повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки «Медицина»,

4) післядипломна спеціалізація за фахом «Організація і управління охороною здоров’я»,

5) вища кваліфікаційна категорія за лікарською спеціальністю та за фахом «Організація і управління охороною здоров’я»,

6) стаж роботи за лікарською спеціальністю не менше 7 років та за фахом «Організація і управління охороною здоров’я» не менше5 років.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають такі документи:

1) копію паспорта громадянина України;

2) письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади;

3) резюме у довільній формі;

4) автобіографію;

5) копію (копії) документа (документів) про освіту, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, а також копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;

6) згоду на обробку персональних даних;

7) попередження стосовно встановлених Законом України  «Про запобігання корупції» вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду;

8) заяву про відсутність у діях особи конфлікту інтересів;

9) характеристика з останнього міста роботи.

Термін подачі документів – 30 календарних днів з дня опублікування оголошення  на сайті.

Прийом документів здійснюється за адресою: м. Рубіжне, вул.Студентська,19

Додаткова інформація про проведення конкурсного відбору  надається за  телефоном  6-43-49,

e-mail: medrubegnoe@ukr.net.

05 листопада 2018 року

Оголошення

про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного лікаря
Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Рубіжанської міської ради Луганської області.

        Відповідно до ч. 9 ст.16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров'я» від 19.11.1992 № 2801-XII (зі змінами), Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 управління охорони здоров’я Рубіжанської міської ради:

- оголошує про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги»  Рубіжанської міської ради Луганської області.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________

31 мая 2018 года

       К сожалению, в жизни людей встречаются трудные ситуации. Особенно большие переживания приносят насилие в семье. Сегодня мы обратим внимание на гендерное насилие по отношению к женщинам, т. к. оно особо распространено. Многие представители прекрасного пола годами терпят унижение, побои, от казалось бы самых близких для них людей, мужей и детей. О насилии в семье редко рассказывают другим; помня знаменитую фразу "Сор из избы не выноси!", но на самом деле насилие в семье - это тот сор, который нужно выносить.

     В помощь таким женщинам и создан кабинет оказания медико-психологической помощи. Каждая женщина пострадавшая от какого-либо вида насилия может обратиться в женскую консультацию в кабинет №9 и получить там бесплатную, квалифицированную медицинскую помощь. В кабинете находится современное оборудование, зеркала, шовный материал, лекарственные препараты. Мы хотим, чтобы об этом кабинете знало как можно больше людей и тогда общими усилиями сможем победить проблему насилия.

     Звони – и получишь психологическую помощь в г. Рубежное: 093-949-54-39 и 099-326-42-41.

     Звонки принимаются понедельник-пятница с 8:00 до 21:00.

Смотреть видео...>>>

__________________________________________________________________________________________________________________________________________

29 мая 2018 года

    Беременность - один из самых важных и волнительных периодов в жизни каждой женщины. Который наполненный приятными ожиданиями и мечтами. Но, вместе с этим, начинают появляться определенные тревоги и сомнения, ведь организм женщины претерпевает значительные изменения. Отчасти это обусловлено недостатком информации, о том как будет протекать беременность и конечно же о том как будет проходить процесс родов. Это всё естественно и пугаться этого не нужно. Школа будущих мам создана специально для того, чтобы помочь женщинам преодолеть эти страхи, получить психологическую поддержу, приобрести важные знания о развитии ребенка и подготовиться к предстоящим родам.

     На занятиях в школе будущих мам уделено большое внимание протеканию беременности, правильному режиму питания. Женщины обучаются приемам, помогающим справиться с болевыми ощущениями в родах; правильной технике дыхания, самомассажа, релаксации, вариантам движений и поз во время схваток; навыкам ухода за новорожденным и принципам грудного вскармливания.

Смотреть видео:>>>

________________________________________________________________________________________

     В нашем государстве официально установлен День охраны труда, который отмечается ежегодно 28 апреля. Этот день совпадает с Всемирным днем охраны труда, девиз которого в этом году «Защищенное и здоровое поколение». Цель мероприятия – привлечь внимание общества, органов государственной власти, предприятий и общественных организаций к решению вопросов охраны труда, обеспечению реализации конституционных прав граждан на надлежащие, здоровые и безопасные условия труда, оказанию поддержки пострадавшим на производстве работникам. С целью улучшения организации работы по решению проблем охраны труда, к Всемирному дню охраны труда в Управлении здравоохранения с 23.04.2018 г. по 28.04.2018 г. были проведены следующие мероприятия:

  - руководители структурных подразделений были уведомлены о проведении недели охраны труда с призывом принять участие в работе, направленной на улучшение охраны труда медработников, обеспечение требований безопасности на каждом рабочем месте;

  - в течении недели  проводилась информационно-разъяснительная работа с работниками здравоохранения о проведении «Недели охраны труда» под девизом «Защищенное и здоровое поколение»;

  - была создана комиссия, которая проводила проверки структурных подразделений, с целью усиления контроля и ответственности за охрану труда, предотвращения несчастных случаев на производстве, повышения уровня безопасности, улучшения условий труда.

     В ходе проверки выделены лучшие структурные подразделения, объявлена благодарность руководителям структурных подразделений, в которых с ответственностью относятся к соблюдению и выполнению всех требований норм, правил, инструкций по охране труда: рентгенологическое, инфекционное отделения и отделение экстренной неотложной медицинской помощи.

___________________________________________________________________________________________________________________________________________

С 1 апреля 2018 года в КУЗО "Центр первичной медико-санитарной помощи" Рубежанского городского совета начата работа в рамках государственной реформы здравоохранения. Пациенты могут выбирать своего врача первичной медицинской помощи (семейного врача, терапевта или педиатра), подписывая с ним декларации. 

Информацию о врачах КУЗО "Центр первичной медико-санитарной помощи" Рубежанского городского совета вы можете получить на сайте: likarirubizhne.wordpress.com.

____________________________________________________________________________

13 апреля 2018 года в Рубежанской центральной городской больнице состоялась врачебная конференция, которую провел доктор медицинских наук, профессор Пинский Л.Л. На конференции были рассмотрены вопросы клиники, диагностики и лечения заболеваний щитовидной и паращитовидной желез.

________________________________________________________________________________________________________________________

У квітні 2017 року Уряд розпочав програму "Доступні ліки". Від тепер пацієнти з серцево-судинними захворюваннями, бронхіальною астмою чи діабетом ІІ типу можуть отримати ліки безоплатно або з незначною доплатою 

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

____________________________________________________________________________________

Дайджест медичної реформи

збірник матеріалів, які будуть корисними медичним працівникам
та іншим фахівцям сфери охорони здоров'я

Третій випуск

________________________________________________________________________________________________________________________

Прес-реліз про проведення Всесвітнього дня боротьби з онкологічними захворюваннями
      Починаючи з 2005 року, щорічно 4 лютого світова громадськість відзначає Всесвітній день боротьби проти раку. Організатором проведення заходу став Міжнародний протираковий союз (International Union Against Cancer, UICC). Всесвітня організація охорони здоров’я і Міжнародне агентство з вивчення раку надають підтримку в поширенні інформації про це захворювання. Мета проведення Дня – привернути увагу громадськості до цієї глобальної проблеми, нагадати про те, наскільки небезпечні і поширені зараз онкологічні захворювання.

________________________________________________________________________________________________________________________

Информация о случае дифтерии в г. Рубежное

          В инфекционном отделении ЦГБ г. Рубежное находится пациент с диагнозом Дифтерия, комбинированная форма: дифтерия ротоглотки, локализованная островчатая форма. Дифтерия глаза, средней степени тяжести.
____________________________________________________________________________________

Дайджест медичної реформи

збірник матеріалів, які будуть корисними медичним працівникам
та іншим фахівцям сфери охорони здоров'я

Другий випуск
____________________________________________________________________________________

          С 26 декабря 2017 года в должнось начальника управления здравоохранения Рубежанского городского совета вступила Янко Наталья Ивановна.
Янко Наталья Ивановна
____________________________________________________________________________________

          З метою роз'яснення ключових етапів медичної реформи та відповідей на найбільш поширені запитання МОЗ України запускає «Дайджест медичної реформи» — збірник матеріалів, які будуть корисними медичним працівникам та іншим фахівцям сфери охорони здоров'я.

________________________________________________________________________________________________________________________

Депресія: серйозніше, ніж ми звикли думати
         За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, депресією страждає близько 300 млн. людей по всьому світі. В Україні депресія є найбільш поширеною проблемою серед психічних розладів. Українці страждають депресією значно частіше, аніж жителі країн Європейського Союзу. І показники захворюваності у нашій країні продовжують зростати.
Що таке депресія
____________________________________________________________________________________

Сьогодні, 12 грудня 2017 року, Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні оголосила про підписання чотирьох довгострокових (рамкових) угод з виробниками ліків. Це світова практика, яка дає можливість знизити ціни на препарати, а також забезпечити їх швидке та безперебійне постачання.

________________________________________________________________________________________________________________________
Лапароскопическая стойка
        08.12.2017 года, в хирургическом отделении Рубежанской центральной городской больницы состоялась церемония торжественного ввода в эксплуатацию нового лапароскопического оборудования (лапароскопической стойки), приобретенного при финансовой поддержке Посольства Республики Польша.

____________________________________________________________________________________

        Сьогодні, 24 листопада 2017 року, Рубіжанська центральна міська лікарня отримала нове обладнання – лапароскопічну стійку на суму понад 500 тисяч гривень, за допомогою якої відтепер лікарі хірургічного профілю матимуть можливість проводити лапароскопічні операції жителям нашого міста.
        Ця подія відбулася завдяки підтримці депутата міської ради Денищенко Дениса Вікторовича, а також заступника директора Департаменту – начальника управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності – Мєшкова Костянтина Сергійовича, за фінансової підтримки  Посольства Республіки Польща.
        Переваги лапароскопічної хірургії – мала травматичність і короткі терміни перебування пацієнта в стаціонарі (3-4 доби), швидке відновлення після операції, відсутність хворобливих відчуттів, відсутність післяопераційних рубців.


________________________________________________________________________________________________________________________

        14 листопада 2017 року в Рубіжанській центральній міській лікарні відбувся урочистий захід, присвячений відкриттю відновленого  після проведеного капітального ремонту інфекційного відділення центральної міської лікарні, на якому були присутні:

·       Заступник посла, міністр-радник Посольства Японії в Україні, Мічіо Харада

·       Координатор Програми відновлення та розбудови миру ПРООН Мустафа Саіт-Аметов

·       Заступник голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації, Сергій Філь

·       Мер міста Рубіжного, Сергій Хортів

·       Головний лікар центральної міської лікарні Едуард Кравченко

        Відкриття та оснащення відділення стало можливим завдяки участі у фінансуванні цього проекту Програми відновлення та розбудови миру ПРООН,  обласного та  місцевого бюджетів на загальну суму 7090,4 тис. грн.

        Завдяки проведеному ремонту стане більш комфортабельним перебування пацієнтів у відділенні, покращаться умови праці медичних працівників.

_____________________________________________________________________________________________________________________
В ноябре 2017 года  начальник управления здравоохранения Рубежанского городского совета Михаил Федорович Прокопенко перешел на преподавательскую работу в Луганский государственный медицинский университет.

З метою надання кваліфікованої консультативної допомоги хворим на цукровий діабет 13-16.11.2017 здійснюється виїзд працівників ДУ «Інститут проблем ендокринної патології ім. В.Я.Данилевського НАМН України» до Луганської області.
За графіком роботи консультантів – 15.11.2017 в Рубіжанській центральній міській лікарні буде забезпечено надання консультативної допомоги хворим на цукровий діабет м. Рубіжне.

Луганский Государственный медицинский университет приобрел для обучения студентов лапароскопическое оборудование. Теперь на этом оборудовании врачи-хирурги и врачи-урологи Рубежанской центральной городской больницы смогут проводить лапароскопические операции жителям нашего города.


Цього тижня Верховна Рада дала старт медреформі. Ухваливши законопроект 6327, парламент уможливив початок змін уже на початку 2018 року. Проте ми і досі зустрічаємо багато неправдивої інформації про те, що чекає лікарів та пацієнтів із впровадженням медичної реформи.

29 сентября 2017 года в г. Северодонецк состоялась коллегия Департамента здравоохранения Луганской областной государственной администрации

21 сентября 2017 года городской голова посетил инфекционное отделение центральной городской больницы, где проводится капитальный ремонт"


Укусы змей.

Пилотный проект в «атаке» на гипертонию!

О туберкулезе.

Историческая  справка.

Свои замечания и пожелания пишите направляйте на E-mail:  medrubegnoe@ukr.net